11 şubat 2014 kasımpaşa beşiktaş tekrar maçı

 • olaylı kasımpaşa beşiktaş maçının tekrar kararından sonra oynanacak maçtır.

  11 şubat 2014 salı günü, recep tayyip erdoğan stadyumunda oynanacakmış bu maç.

 • bir gs li olarak bjk nin hakkı olduğunu düşündüğüm maç. evet bjk nin gerçekten hakkı yenmişti ve tff doğru bir karara imza attı. şimdi iyi olan kazansın.

 • 30. dakikada, beşiktaş'ın 1-0 üstünlüğü esnasında ve beşiktaş penaltı atışı kullanırken tekrarlanmadığı müddetçe içime sinmeyecek maçtır.

  maçın mevcut sıfırıncı dakikadan tekrar kararı, kasımpaşa'nın çıkarını gözetmektedir.
  (kişisel görüşümdür elbette bu)

 • zor mac olucak besiktas icin. seri 3 puanlar lazim artik acil olarak. ozellikle kayseri erciyesspor maci sonrasi guzel bir galibiyet serisi bekliyorum besiktastan. bu sene 1. olma ihtimali zor olan besiktasin asil rakibi bu sene ikincilik savasan takimlar. fenerbahce'nin sampiyon olmasi durumunda, ikinci olan takimin direk sampiyonlar ligine gidecegini belirtmekte fayda var.

 • sikilen adaletin, anca bu kadar ise yaradigini gosteren mactir.

 • kasımpaşa'ya ilkyarıda tecavüz ettiğimiz maçtır.

  1
 • rte stadinda ilk yari 3 çocuk koydugumuz mac.

 • sezarın hakkı sezara sözünün cuk oturduğu bir durum olsa gerek.

 • bolca parayla çıkardım hep evden.bugün sadece semaverin parasıyla çıktım.buluştuk arkadaşla,aynı muhabbetler.aynı sıkıcılıkta,karnımı ağrıtan problemler.geldik yine özgen e.söyledik semaveri,maç başlayalı onbeş dakika oldu anca geldi.kuponda bu maça ilk yarı 0 oynamıştım.ama beşiktaşlıyız ya gollere sevinmemek elde değil.başta kasımpaşa çok etkili oynuyordu.kendi kendime acaba bir den iki mi verseydim dedim.sonra ilk golü almeida nın atmasıyla içim rahatladı.kuponu tamamen unutmuştum.hehehe noldu lan senin kupon yatanzi dedi arkadaş.koyver gitsin ya beşiktaş yensin de ne olursa olsun dedim.ilk yarı bu kadar iyi oynayan beşiktaş ı pek nadir görmüşümdür.ikinci yarı kırmızı kartın gelmesiyle içinde bulunduğum kalabalık her düdüğe atarlanmaya başladı.yanımıza yeni gelen bi vatandaş da artık maçın ilk yarısını kaçırmanın verdiği öfkeden midir nedir ana avrat düz gitmeye başladı.yer bak beşiktaş şimdi bi tane dedim,yemedi.dakika 86 da kalktık.garantiydi artık maç.hesabı erken ödeme huyum sağolsun kasa kuyruğuna takılmadan ayrıldık.yine aynı muhabbetler.karın ağrıtan muhabbetler.olsun,beşiktaş yendi lan daha ne.

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada 11 şubat 2014 kasımpaşa beşiktaş tekrar maçı başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve 11 şubat 2014 kasımpaşa beşiktaş tekrar maçı ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. 11 şubat 2014 kasımpaşa beşiktaş tekrar maçı başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+