Array ( [action] => home )

2013 yılında ölen ünlüler

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. * *
  2013 yılı içerisinde hayatını kaybetmiş ünlülerdir.
  (bkz: mehmet ali birand)
  (bkz: müslüm gürses)
  (bkz: metin serezli)
  (bkz: ahmet mete ışıkara)
  (bkz: ismet kür)
  (bkz: tuncel kurtiz)
  (bkz: tekin akmansoy)
  (bkz: dinçer çekmez)
  (bkz: yaşar güner)
  (bkz: nazmiye demirel)
  dandandan 06.12.2013 00.28 ~ 00.29
 2. (bkz: savaş ay)
  (bkz: nelson mandela)
  adavisnesi 06.12.2013 00.30
 3. + nejat uygur
  + ferdi özbeğen
  + selçuk yula
  + ibrahim yazıcı
  majeste1905 06.12.2013 00.36

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada 2013 yılında ölen ünlüler başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve 2013 yılında ölen ünlüler ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. 2013 yılında ölen ünlüler başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.