Array ( [action] => home )

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. galatasarayımızın mükemmel oyunu,penetresi,dominasyonu ile sirkülase edip 0-1 kazanacağı maç.
  gol iski arıtma tesisleri tarafındaki kale'ye atılacaktır.
  ellere verilecek maç.
  olly gel bi dakka konuşcaz.
  don draper 09.09.2013 11.44
 2. maça henüz iki hafta olmasına rağmen; 15 bin 300 kombineli taraftarın yanında, maça biletli girecek taraftarların, batı vip, doğu, kuzey güney kale arkası biletlerinin tamamını tükettiği, batı tribün biletlerinin ise çok az bir kısmının kaldığı maç bu.

  ben de batı tribünden 5 adet bilet satın almış durumda olup büyük farka koşacağımız bu maçtaki yerimde bulunacağım.

  atatürk olimpiyat stadı'ndaki koltuk sayısı, bilindiği üzere; 75 bin 145. bu taraftar önünde galatasaray'ın çok enteresan bir deneyim yaşayacağını görüyorum. (evrile çevrile)

  fatih terim için birşey söylemek istemiyorum, kendisi alışıktır zaten beşiktaş'a kaybetmeye...

  bu maçta taktik yok vesselam... vermeye gelecekler!
  olly 09.09.2013 11.54 ~ 11.57
 3. fırat aydınus'un yöneteceği karşılaşmadır.
  jk 18.09.2013 17.38
 4. galatasaray ne bok yerse yesin, skoru beşiktaş'ın belirleyeceği maç olacaktır bu.

  oğuzhan özyakup'un sakatlığı kötü oldu olmasına da, zaten halihazırda ilk onbir'de veli kavlak'ın oynayacağı da garanti gibiydi. kuvvetle ihtimâl; tolga zengin, serdar kurtuluş, tomas sivok, julien escude, ramon motta, veli kavlak, atiba hutchinson, manuel fernandes, gökhan töre, olcay şahan, hugo almeida onbiriyle çıkacağız sahaya...

  maç türk telekom arena'da oynansa dahi beşiktaş galibiyetinden bahsederdim lâkin şu görünüş itibariyle, kendi saha ve seyircimiz önünde; basının galatasaraylı futbolcular için daha şimdiden yolunu hazırladığı "kendilerini affettirmeye çalışacaklar," gazını da sindirecek beşiktaş'ın bu maçı söke söke alacağı kanaatindeyim.
  olly 18.09.2013 18.54
 5. galatasaray'ın avrupa'da hayal kırıklığı yaratan real madrid maçının telafisi niteliğindeki maçıdır. o yüzden çok istekli, çok saldıran ve stopere semih kaya'nın geçmesiyle hata yapmayan bir galatasaray izleyeceğimizin kanaatindeyim.
  omegledaki stranger 18.09.2013 20.44 ~ 20.53
 6. üç ihtimalli maç.

  real cimboma bu kadar fazla döşemeseydi daha kesin konuşabilirdim ama şu an her şey olabilir demekle yetineyim.
  öncelikle, "sikeriz, sokarız, hoplatırız, kanırtırız wölölööö" diyen takımdaşlarıa "sakin ol heidi" demek gerek. karşındaki ne kadar formsuz ve moralsiz olsa da galatasaray amk. ki, fatih terim böyle çöküşlerden sonra kambek yapmayı seven bir teknik direktör. işi gücü bırakmış gaz veriyordur şimdi takıma, psikoloji ideoloji aşılıyordur.

  gsliler de bi sakin olmalı tabi. tüm ibreler aleyhineyken, hala "shiqheriz shoqharız zaxd" yazmadan önce az düşünmek gerek, "la ola ki yenildik, hatta ola ki fark yedik, o kadar da büyük konuştum, işe nası gidecem milletin yüzüne nası bakacam amık://" demesi lazım bu adamın.

  hele bi sakin.

  maça gelinecek olursa, son zamanların moral ve kondisyonunun zirvesinde bir beşiktaş ile, ağır yaralı ve lige bu kadar erkenden havlu atmamak için ve kaybolan onurunu restore etmek için canını dişine takacak bir galatasarayın mücadelesi olacak.

  ve bu maça dair herkesin beklediği ortak nokta ise, tribündeki 80000 e yakın insanın yapacağı şov. bu hadise, hepsinden daha merak uyandıran şey.
  biliç tembihlemeli bir güzel ve takım temkinli oynamalı. eğer galatasaray bireysel hatalar yapar, beşikteş da bunları maçın ilk yarısının ortalarında ya da başlarında değerlendirebilirse, maç farka gidebilir.

  ters senaryoda galatasaray golü atıp yüklenirse beşiktaş yediği golü çıkarmak için 2 kat fazla koşmalı.

  bence bireysel hataların ve hakemin çok konuşulacağı bir maç olacak. fırat aydınus'un beşiktaş sempatisi bizi ne güzel sikiyor, herkes bilir.

  hayırlısı be gülüm, gönüllerimiz beşiktaşımızla. kesin olan tek şey, skor ne olursa olsun o stad 60'ta 70'te tt arena gibi boşalmaz, bu da ayrı mevzu...

  pazar günü zaman duracak kısaca. haydi olimpiyat stadına


  ekleme: pardon, biletler bitmişti dimi amk.
  camidenadidascaldimbolgeldi 19.09.2013 15.38 ~ 15.40
 7. handikaplı 1 olur.
  at avrat braveheart 19.09.2013 17.27
 8. iddia tarafından galatasaray ve beşiktaş'ın galibiyetine eşit şans ve 2.30 oran verilmiş karşılaşmadır.
  jk 20.09.2013 14.58
 9. galatasaray'ın galibiyetiyle bitecek müsabaka. skorunu da yazayım da tam olsun. 1-0.

  sigma'dan 7 yedikten sonra ali sami yen'de cimbomu 1-0 yenmiş takımın bir bireyiyim. deneyimlerime güvenin.
  diko 20.09.2013 15.02
 10. maçta dört adet spor savcısı görev alacakmış.
  hayta 22.09.2013 00.36

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.