Array ( [action] => home )

abcçdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. (bkz: erinmedim yazdım)
  evomengo 25.01.2010 03.08
 2. alfabenin 29 harfidir.. tek tek tanımlanması gerekir..
  (bkz: a)
  (bkz: b)
  ...
  ..
  .
  (bkz: z)
  hay-al 25.01.2010 03.08
 3. w gelmesi düşünülen türk abecesi.
  villi lapsi 25.01.2010 03.08
 4. (bkz: insanlara amuda kalkması önerilen anlar)
  bluish 25.01.2010 03.09
 5. (bkz: başlığı açanın ve başlığın uyumu)
  gx2 25.01.2010 03.10
 6. düzen, temizlik ve ayar manifestosu:

  açılan başlık tanım kasmak * gereksiz yere açılan başlıktır. başlık sahibi yazarın mütemadiyen yaptığı eylemdir. sözlüğe hakarettir. başlıktaki rezalet içimi acıtmakta, ve kalitesiz bir yazarın fuzuli bir şekilde * hiçbir düzene kaideye uymadan açtığı bu başlıklara dur * diyorum.. şindi bütün yazar/çizer arkadaşlarıma sormak isterim okuma yazma bilmeyen bir kişinin alfabe/abece'yi aramasının mümkün olmadığı gibi bilen birisinin aramaya kalkıştığında da böyle "geri zekalı bir insan" misali 29 * harfibirden (abcçdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz) yazarak araması sizcede aptallık değilmidir? bu yapılan safsata değilmidir? değerli arkadaşlar.. bu gidişe bir dur demek gerekmezmi? sayın adminler? moderatörler.. yöneticiler..

  -ulan sanki herkez çokmu düzenli amaaaan... gibi cümlelerle olaya bakarsak sözlükte ki karmaşıklığa göz yumar ve saçma sapan tanımlarla dolu kalitesiz bir site ve bunların sahibi kalitesiz yazarlar olarak anılırız.. yaa *

  -ee peki sözlükte alfabe ile ilgili başlık olamazmı?
  olur.. olmasınada böyle 29 * harfi birden girerek, insanı dumura uğratmadan da pek ala yapılabilir. hatta alfabe yada abece başlıkları altında bu harfleri tek tek tanımlayarak ortamı daha bi derli daha bi toplu yaparız ki olması gereken budur.. zira sözlüğün amacı bizzat yöneticiler tarafından açıklanmıştır.

  --- alıntı ---
  kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlüğün amacı kesinlikle bir geyik sitesi olmak değildir, hele açıldıktan sonra buzdolabında en çok 3 gün saklanabilen bir abur cubur olmak hiç değildir. elbet eğlenceli, komik, geyik başlıklar yer alacaktır lakin bunun yanında düzeyli bilgi ve bilim ortamı da yaratılacaktır. bunun sağlanması için çaba harcanacaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı olabilir.ve dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız yoktur.
  --- alıntı ---

  bu bağlamda; ilgili kullanıcıya bizzat ayar verdiğimi bildirir. tanımlarını daha dikkatli yapmasını tavsiye ederim.

  edit: * alfabeyi tanımlamaya çalışan harfler topluluğu. bunlar bir araya gelince bizim alfabe bu simgelerden oluşormuş hah.. tamam.. gibi bir tepki vereceğimiz hede.
  manstein 25.01.2010 03.38
 7. (bkz: bunu öğrendiğim iyi oldu)
  nukleerbasliklikiz 09.04.2010 14.57

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada abcçdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve abcçdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. abcçdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.