güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

açık şemsiye göte girmez

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. tıpkı düz mantık kankası göte giren şemsiye açılmaz cümlesi ile aynı anlama sahiptir.
  "iş işten geçtikten sonra, olan olmuştur, değiştirmek zordur; ancak can yakabilir bu zorlu süreç" anlamındadır.
  klea 10.02.2012 13.34
 2. kapatıp sokmak en mantıklısıdır.

  kötü sözlük için denedim, onayladım.
  hastaruhlu 10.02.2012 13.36
 3. tersten deneyince işe yarıyor.
  omegledaki stranger 11.02.2012 00.11
 4. (bkz: zamanla alışmak)
  itouch 11.02.2012 00.26

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada açık şemsiye göte girmez başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve açık şemsiye göte girmez ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. açık şemsiye göte girmez başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.