Array ( [action] => home )

anamı sik babam ol müslüm

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. jiletçi apaçilerin söylemidir.

  ukdeyi veren: sakin haa!!
  azazil 30.04.2010 23.12
 2. (bkz: vay orospu çocukları vay)
  bu3 30.04.2010 23.17
 3. (bkz: ya bi siktir git)
  lethee 30.04.2010 23.18
 4. ciddi anlamda bu söylemi doğru olduğunu birçok kez tarafımdan duyulmuştur.
  (bkz: o kadarmı seviyorsun lan)
  (bkz: dön arkanı)
  physics 30.04.2010 23.52
 5. müslüm gürses'e ciddi manada baba demeye çalışan apaçilerin sözüdür. anaları duysa heralde...

  (bkz: ybsg)
  sunshine 25.06.2010 10.13
 6. bitkisel tüketimden (ot, mot) kimyasal tüketime (bali, tiner, çamaşır suyu) yatay geçiş yapan fanatiklerin yakarışıdır.
  guru 25.06.2010 10.25

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada anamı sik babam ol müslüm başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve anamı sik babam ol müslüm ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. anamı sik babam ol müslüm başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.