Array ( [action] => home )

annesiyle cinsel ilişkiye giren insan

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. insan olup olmadığı tartışılan varlıktır."anne" çocuğunun en son cinsellik düşüneceği kişi olmalıdır hatta apaçi denilen her an seks düşünen kişilerin bile annelerini düşünürken seksi ayrı bıraktığı hakkında duyumlar vardır.

  ülkemizde "anne"ye küfür sebebi ile ağır kavgalar çıkarken anneyle cinsel birliktelik geçirmek tamamen bir çelişkidir. sokaklarda sen nasıl bana orospu çocuğu dersin diye bağıran,birbirlerine bıçak çeken gençler varken durup anneyle ilişkiye girmek saçmadır. çok ekstrem şartlar dışında insanların en değer verdiği kişi annedir. tutup kaba tabir ile "sikmek" nerden çıkmıştır.

  anne açısından ise yıllarca üniversiteden mezun olacak,askerliğe gidecek, gelinim sarışın mı olur ki, evleri şöyle olur, boy boy torunlarım olur severim düşüncelerini bir kenara atıp "kendi isteği ile yaptığı takdirde" dünyanın en küçük düşen kadınlarındandır. dizleri kanarken yanında olan,haylazlık ederken bağıran,sınavları kötü giderken üzülen,çocuğunun iyiliğini düşünen kutsal annelik sıfatını kaybetmiştir.

  ukdeci:embesil
  notu:"insan!"
  sunshine 08.07.2010 19.15
 2. (bkz: ensest)

  eksilemeye karşı düzenleme: arkadaşın zoruna gitti ensest demem galiba eksileyen arkadaş da ensest. *
  cahilgibimiyazaydim 08.07.2010 19.55
 3. (bkz: anasının amı )
  sklhn offln 08.07.2010 19.56
 4. (bkz: firavun)
  kuruntuyonetmeni 08.07.2010 19.59
 5. çıktığı deliğe giren adamdır.
  punkshui 08.07.2010 22.02
 6. (bkz: dostum sen bu yazara insan dedin ama ... çıktı) *
  hem karizmatik hem yakisikli 09.07.2010 09.32
 7. yaşamaya değer bir "insan" olmayandır.
  ne yaptığını bilmeyendir.
  insan görünümlü hayvandır.
  ana gibi yar bağdat gibi diyar atasözünü bilmeyendir.
  geçmişine saygı duymayıp anasını beceren orospu çocuğudur.
  ...
  embesil 09.07.2010 09.40
 8. kız kardeşiyle cinsel ilişkiye giren insan kadar şerefsizdir.
  chicagolu mutsuz punk 09.07.2010 11.06
 9. (bkz: yok ebenin amı ali sami)
  mikeamca 09.07.2010 11.09
 10. veled-i zina'dır. ayrıca;

  -hangi annesiyle?
  blackred 09.07.2010 11.10

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada annesiyle cinsel ilişkiye giren insan başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve annesiyle cinsel ilişkiye giren insan ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. annesiyle cinsel ilişkiye giren insan başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.