Array ( [action] => home )

asker yolu bekleyen sevgili

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. oha daha bunu bugün biriyle konuşmuştum nasıl da denk geldi ama. neyse lan.

  çok zordur efenim asker yolu beklemek. 15 ay görmüyorsun, doğru düzgün konuşmuyorsun, ölür mü kalır mı bilmiyorsun.
  e haliyle adama koyuyor bu da. sonuç olarak kız kafayı yiyor arkadaş. yazıktır o sevgiliye.


  ukdeyi veren: embesil
  kedigozu 12.11.2010 03.18
 2. hele ki olmadık bi yerde yapıyosa askerliği, bekleyenlere allah sabırlar versin..
  tlg 12.11.2010 03.20
 3. en fazla bir kız şahsiyete 3 ay söylenen lakap tarzı cümledir.sonrasında;
  -bidahamı gelcem dünyaya neden bekliyorumki?
  sorusunu kendi kendine sorup uzaklardaki çocuğu kanser ederki işin en dram kısmıdır.
  ati morph 12.11.2010 03.22
 4. eli böğründe bekler.

  bu nedenle erkek tarafı askere gitmeden önce sevgili yapmamalı.
  yiyişsin vuruşsun ama yolunu gözletmesin.
  yazık kıza.
  satobiryan 12.11.2010 03.28
 5. acaba gerçekten bekler mi?sadece bu soru için bu soru için askerlikten kaçan adam var.
  (bkz: eigen)
  eigen 12.11.2010 03.30
 6. eli böğründe bekler. asker olan sevgilininse eli hep malum yerindedir.
  delicevat 12.11.2010 03.42
 7. asker bekleyen sevgili; bi gözü telefondadır belki arar diye,diğer gözüde televizyonda bi yerde şehit haberi var mı diye bakar.
  asker bekleyen sevgili; saydığı zaman geçmeyeceğini bildiği halde günleri sayar.
  asker bekleyen sevgili; gece telefonu son ses açık uyur,belki nöbette ararda bir kaç dakika sesini duyar diye.

  ama bunların hepsi boştur.askerlik bittiğinde hiç bir şeyin ama hiç bir şeyin değeri bilinmez.keşke beklemeseydim denilir.*
  ellerinellerime 12.11.2010 03.48
 8. evet, efendim var öyle kızlar tebrik edilecek bayanlardır. insanın sevgilisini görememesi gibi üzücü bir şey yoktur. bırak görmeyi sesini bile duyamazlar , kokusunu bile özler üzücü bir durumdur. bekleyen her kız gurur duyulacak kızdır çocuğu zaman sevgili askere gider kızda boynuzlamaya fırsat arar sevgilisini yapmayın etmeyin sevmiyorsanız bile askerde olan birine bunu yapmayın gitmeden önce askere ayrılın onların orda ki psikolojisini kimse bilemez.
  mehs 12.11.2010 13.35
 9. sadece beklemekle kalmayandır. sevdiceğine mektuplar yazar, fırsat buldukça ziyaretine gider. ne kadar anlayışlı olması gerekiyorsa olur. arkadaşları yanında çifte kumrular gibi gezerken, o telefonda ki fotoğraflarla yetinir. ilk başlarda zaman geçmiyormuş gibi gelir ama yeterince sabrederse bu zorunlu ayrılığın bitmesi çok yakındır. (bkz: şafak olmuş çomolokko)
  anonim cirkef 05.09.2011 22.23
 10. evet,bekler. yolunu gözler, sürekli tetiktedir, dualar eder, moral verir, sabreder, onunla birlikte şafak sayar. anlamadığı şeyleri anlamaya çalışır, her şeye katlanır sırf onun için. ama askerlik bitince hiçbir şey yapmamış gibi terk edilir, bütün yaşananlar önemsenmez. o kadar zaman ve emek boşuna gitmiştir. yani duygularıyla oynanmış bir insan haline gelir birçok kızın yaşadığı gibi.
  kate 18.03.2012 20.59

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada asker yolu bekleyen sevgili başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve asker yolu bekleyen sevgili ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. asker yolu bekleyen sevgili başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.