Array ( [action] => home )

ayakkabı kutusu esprileri

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. ayakkabı kutusu ile ilgili esprilerdir.

  - ali ağaoğlu'nun ayakkabı kutusu imalatı yapan fabrikası varmış.
  - 50 liraya ayakkabı alayım, belki kutusundan 5 milyon dolar çıkar.
  - ayakkabı kutularınızı sokağa atmayın, bakan çocukları onları kasa sanıp paralarını içine koyup gözaltına alınıyor.
  bsg 19.12.2013 01.52 ~ 10.44
 2. içine faturalar ve nah koymak gibi resimli esprileri de ortalıkta dolanan esprilerdir.
  sirseheryildizi 19.12.2013 02.00

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada ayakkabı kutusu esprileri başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve ayakkabı kutusu esprileri ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. ayakkabı kutusu esprileri başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.