Array ( [action] => home )

bacak kıllarını makasla kesmek

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. kıllarından rahatsız olan erkeklerin yaptığı eylemdir.

  tamamen kılsız olmayalım azcıkta kalsın mantığına dayanarak makine ya da jilet yerine makas kullanılır.makasla dikkatli bir şekilde kılların uçlarından hafif hafif alınır.hatta bitiminde yıkanıp fön çekilebilir,üzerine de sprey sıkılabilir.bütün işlemler sonucunda bahsi geçen şahıs gönül rahatlığıyla şort ya da kapri giyebilir.
  iyiortagolgetirir 03.07.2010 19.26
 2. recep ivedik kılıklı insanların yapabilmesi muhtemel eylem.

  (bkz: kılda keramet olsa götte çıkmazdı)
  mikeamca 03.07.2010 19.27
 3. o kadar uzatmışsa bacak kıllarını eğer, insanlıktan çıkmış, olayımız hayvan faaliyetine dönüşmüştür artık.
  şort giyerken sana bakan 4 yaşındaki çocuktan da mı utanmadın pis herif, tı allah belanı versin demek istiyorum ben buna. gerçi bunun ahı tutar mutar şimdi. cennete sikindirik bi ormancı için veda etmeyelim ciğerlerim.
  kafaninsivriucu 03.07.2010 19.37
 4. eski sevgilimin ev arkadaşına gerçekleştirdiği eylem...
  doux reve 03.07.2010 20.25
 5. eğer hatun kişinin kıllar çok uzadıysa ve ağda geciktirildiyse ağdadan once yapılan işlem.
  bumerang 03.07.2010 20.32
 6. emo diye tabir edilen abuk sabuk saçlı insanları gördükten sonra ileride moda olması muhtemel(erkek için) bir akımdır...  --selam dostum..
  ++hoş geldin..hemen alıyorum seni..şu bacak bitsin bi.
  --tamam abi acelem yok.
  ++çay söliim mi?
  --yok sağol abi ben şurada gazete okuyayım..
  ++şişşşttt aloooo buraya bir çay getir bakiim..(diye çırağa bağırır)
  --neyse içeyim abi bi çayını.
  ++tamam otur şuraya..sen ne istiyorsun bakayım?
  --benim bacakları amerikan kes abi.yalnız çok kısaltma.
  ++tamam.çırak bi yıkasın ayaklarını başlarız kesmeye...şişşşttt aloooooo..
  sondaj 12.09.2010 05.13
 7. bunu eğer kadın yaparsa tam bir felakete dönüşecek eylemdir,görüntü kirliliğine yol açar,bacaklarınıza dokunduğunuzda o kaymak gibi bacağım var tadını alamazsınız.kadınlar için en iyi yöntem ağdadır.
  erkekler de yapmasın şu olayı.hani ağdaya dayanamazsınız doğrudur ama gidin tüy dökücü krem kullanın,jilet filan kullanın.
  sdilya 12.09.2010 13.03
 8. ergen erkeklerin ilk kıl kesımınde işten zevk alıp fazla ileri gitmesidir
  atkafasi 01.04.2011 23.21

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bacak kıllarını makasla kesmek başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bacak kıllarını makasla kesmek ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bacak kıllarını makasla kesmek başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · Startatil.com ·blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.