#gündem
#bugün
#dünden
Array ( [action] => home )

bir erkekle tanışmanın yolları

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. bakmanız hatta bazen sadece orada olmanız bile yeterlidir. ne şanslı lan kızlar. aslında bi süre hiç tanışmasak biz de kıymete bineriz he. kızlar amı kartelleştirdi madem biz de yarrağı kartelleştirsek ya. dur lan!

  (bkz: yarrağı kartelleştirmek)
  birbiyomuhendisneyapar 24.02.2011 00.36
 2. erkeklerinin % 90'ının abaza, aç ve hatta düzülmeyi hak eden sapkınlıkta olduğu bu toplumda; çok da karmaşık olmayan yollardır. hatta dilerseniz; o kadar midesizseniz yani; tanışılandan öte seks yapılan(u: dikkatinizi çekerim, sevişilen demiyorum) erkeklerden gökdelen dikebilirsiniz.
  ha eğer bahsi geçenler % 10'luk dilimse, tanışırsınız da hemen yatağa atamazsınız. zaten uğraşmazsınız da. dikkatinizi celbeden ve size çekici gelen bu istisnai adamlarsa, siz de zaten istisnai bir kadınsınız demektir. bazı şeylerin kendiliğinden olduğunu bilecek kadar aklı selimsinizdir heralde.
  not: kadınların kategorize edilmesine karşı bir kadın olarak; erkekleri bu şekilde kategorize ettiğim için af buyrunuz ama hak ediyorsunuz beyler, maalesef.
 3. kadere inanmayan bir insan olarak yerine kullanacağım rastlantısal biçimde, herhangi bir kadınla tanışmanın yolları ile bir erkekle tanışmanın yollarının mutlak değerce uzunluğu aynıdır. hatta toplumumuzsa kriter kadının zaten "bir" erkekle tanışma yollarından bahsedebiliriz. tanışmaktan sonraki adımın -her ne kadar insanın doğası,amacı,irade seçimi bu olsa dahi- kadınlar tarafından algılanan ölçüde yatağa atılmak gibi bir dert olmasından kaynaklı karşılaştırmanın bugün de sonuna gelmiş bulunmaktayız. kategorize kelimesinden önce "kadınlar" kullanılmasının % 10'luk dilimden gelmesi de bir hayli ironik. *
  azpilavye 24.02.2011 00.54
 4. bir erkekle tanışmanın yollarını bilen kıza da "yollu" denir. yanlış anlaşılmasın "yol" yordam bildiği için. o yüzden bir erkekle tanışmak istiyosanız bunu en yakın "yollu" arkadaşınıza sorun. o size bi "yol" gösterecektir.
  dreamth 24.02.2011 00.58
 5. genelde çok uğraşmaya gerek yoktur. en basitinden bir bakış yeter. hayatımızı kolaylaştırıyorsunuz canlarım iyi ki varsınız. ıhım... bakış yetmediyse* bişi sorcak gibi yaklaşmanız yeterlidir. hiç öyle aman ne sorsam da muhabbet açsam diye düşünmeyin. zaten siz ağzınızı açmadan o lafa girmiş olacaktır. haa yine mi olmadı?! ateş isteyin ya da ne bileyim "aynı sınıfta mıyız? aa yok şimdi çıkardım, cart curt dersinde beraber oturmuştuk." falan fıstık saçmalayın. zaten ne dediğinizin pek bir önemi yok unutmayın.

  ama yok arkadaş ben zor adam severim diyorsanız* hedefe odaklanın. mümkün olduğunca aynı yerlere gidin. maksat gözü alışsın. sonra ne mi olucak? bi boşluk hissettiğinde gözleri hep sizi arıyacak. böylelikle kötü emellerimize ulaşma yolunda bir level atlamış olacağız. hı aklıma gelmişken bulunduğunuz mekanlarda onu görmezden gelin. ama gözden de kaçırmayın haa. kaplan misali avımıza sakin sakin yaklaşmalıyız. hele bir de ortak arkadaşınız varsa sizden iyisi yoktur. tepe tepe kullan anacım.

  özet geçtim: en önemlisi cicişlerim kendinize güvenin. herif ne kadar zor olursa olsun, az biraz sohbetiniz iyiyse karşı koyamayacaktır.
  kafasiguzelinsan 24.02.2011 01.00
 6. --`spoiler`--

  (bkz: nefes al)
  (bkz: nefes ver)

  --`spoiler`--

  (bkz: o seni bulur)
  muhendis bey 24.02.2011 01.02
 7. yanında durması yeter ...
  kopuksenaryo 24.02.2011 01.08
 8. bir merhaba. evet sadece bu.
  al sevgilim anne ol bununla 24.02.2011 01.12
 9. beniimle tanısmak ıstıyorsan işte tam fırsatı imajını vermeniz yeterlidir. geri kalan adımları erkek kesinlikle atacaktır.
  beyinbedava 24.02.2011 01.13
 10. kötü sözlükte yazar olmak.
  berceste 24.02.2011 02.11

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bir erkekle tanışmanın yolları başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bir erkekle tanışmanın yolları ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bir erkekle tanışmanın yolları başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.