güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

bir filmde görmüştüm insanlar birbirini gerçekten seviyordu

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. bunun da bir film repliği olma olasılığı vardır. gerçek hayatta aşk sevgi yalandır, üzerine konuşmaya değmez.
  justwatchme 06.12.2011 15.35
 2. uzunca bir yolda arkası dönük halde yürüyen uzun saçlı bir genç kızın olduğu siyah beyaz bir fotoğraf eşliğinde facebook'ta paylaşıma açılabilecek ve romantik, isyankar, yaşı 12.5 fln olan insanlar tarafından beğenilip paylaşılabilecek bir cümlecik. mümkünse bazı harfler büyük yazılsın ve sonunda en az 3 nokta konsun.
  tembel hayvan 06.12.2011 15.39
 3. (bkz: sexy girl has shaking orgasm during sex)
  yer mi lan anadolu cocugu 06.12.2011 15.43
 4. yoktu böyle bişey. insanlar her zaman birbirlerini gerçekten sever. aşk dersen eğer, orası ayrı. aşk varmıdır, onu sorgularsın. ama sevgi konusunda bunu sorgulanmaz.
  gerilerden gelen lugano 06.12.2011 15.54

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bir filmde görmüştüm insanlar birbirini gerçekten seviyordu başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bir filmde görmüştüm insanlar birbirini gerçekten seviyordu ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bir filmde görmüştüm insanlar birbirini gerçekten seviyordu başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.