Array ( [action] => home )

bir kadının ağzına vermek

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. ne verdiğinize bağlı olarak sonuçları değişebilecek eylem. çikolata da verebilirsiniz kadının ağzına, çilek de. veya herhangi başka bir şey.
  dmnrzv 04.04.2011 00.05
 2. vereceği hissiyatın ağza verilen materyal'in türüne bağlı değişkenlik gösterebileceğini unutmamalı insan.
  attosecond 04.04.2011 00.07
 3. diz bağını çözen kendinden geçiren hareket.
  debraj sahai 04.04.2011 00.11
 4. mümkündür...
  2 kadının ağzına vermek ise imkansız!
  sondaj 04.04.2011 00.12
 5. (bkz: 3 ağıza 3 buruna)
  hayyam 04.04.2011 00.13
 6. osmanlı devleti için düşünürsek olay çok farklı boyutlara gelir.

  bir kadı'nın ağzına vermek...

  ahahah düşünsene lan cümleyi yanlış anlıyorsun, gidiyosun kadı'ya çıkarıp ağzına veriyorsun oracıkta. düşününce komik aslında.
  b. meursaut 04.04.2011 00.16
 7. bir erkeğin azına vermekten daha iyi olan durumdur ...
  yazili ifade 04.04.2011 00.17

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bir kadının ağzına vermek başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bir kadının ağzına vermek ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bir kadının ağzına vermek başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.