Array ( [action] => home )

bir kıza yavrum demek

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. yavrum bana hep böyle..param çok arabam var iri yarıyım ama çüküm küçük kendimi bunlarla tatmin ediyorum ..herkes bir gün benim olacak tarzı gibidir.
  aequitas 13.06.2011 16.12
 2. (bkz: ben niye utangacım diyor ben niye söyleyemiyorum diyor)
  nuhungemisindekimaymun 13.06.2011 16.15
 3. çok fazla nuri alço yada çoşkun izlemenin etkisidir.
  gugu 13.06.2011 16.16
 4. hayvanımsı bir tabir olarak geliyor ve bir çok kız hayvansever olduğundan çoğu zaman olumlu bir intiba bırakıyor sanki.
  rekoze 13.06.2011 16.18
 5. partnerden duyması hoş sözcüklerden biri.

  (bkz: benim hatun)
 6. arkadaşlar arasında sempatik ama sevgiliye söylendiğinde aynı etkiyi yaratmayan sözcük. sevgilide ters tepebilir dikkatli olmak lazım.
  kuvelbel 13.06.2011 16.40

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bir kıza yavrum demek başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bir kıza yavrum demek ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bir kıza yavrum demek başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · Startatil.com ·blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.