güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

bir kızın bir erkekten hoşlandığı nasıl anlaşılır

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. elbette kızın kişisel özelliklerine göre değişen hadise. ama genel olarak erkeği aşkından haberdar eden ve aynı yöntemi kullanan kadınlar vardır. kullandıkları yöntemleri ortak özelliklerine göre gruplandırma işlemi erkeği gelecek maçlarda galibiyete götürebilir. bir çok kez vücut dilinden anlaşılan bu olay kişilerin görüşlerini zaman zaman apaçık ortaya çıkabilir.

  - göz teması kurmaya özen gösteren kızlar,

  - topluluk içinde bir erkeğe sürekli zıt giden bir kızlar

  gibi çoğaltılan örnekler kadınların iç dünyasını yansıtan bir kaç özelliktir.
  syrio forel 24.08.2011 13.59
 2. facebook'ta durumun fotoğrafını durmadan beğeniyorsa vb. şeyler.
  reiz33 24.08.2011 14.03
 3. bir erkeğin bir kızdan hoşlandığını anlamaktan daha basit olduğu kesin olan önerme. kanımca bunun sebebi kadınların duygularını erkeklerden daha iyi ifade edebiliyor oluşu. amma velakin iyi ifade kavramı da bi yere kadar işe yarıyor; gizlemek istedikleri duyguları, bu başlık için duygu kavramını daraltırsak eğer, coşkuları ellerinde ay pardon içlerinde patlıyor. dışarıdan bakan orta seviyede bir gözlemci ( neyin gözlemcisiyse bu da .mina koyim 'bir kızın bir erkekten hoşlandığını gözlem ve denetleme kurulu' diye bir yer ve bunun bünyesinde maaşlı çalışan gözlemcileri mi var ki hehe he) de hemen şarapnel parçalarını inceleyip bombanın yapısı hakkında bilgi verebiliyor.
  dafaiss 30.04.2012 11.38

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bir kızın bir erkekten hoşlandığı nasıl anlaşılır başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bir kızın bir erkekten hoşlandığı nasıl anlaşılır ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bir kızın bir erkekten hoşlandığı nasıl anlaşılır başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.