#gündem
#bugün
#dünden
  Array ( [action] => home )

  bokunu elleyebilmek için götünü parmaklayanlar

  başlık içinde ara araştır tümünü gör
  detaylı başlık içi arama:
  kelime:
  yazar:
  1. manyaktır bu insanlar varmı böyleleri yahu.ıyk iğrençsiniz ibneler.
   cbk 01.09.2010 21.32
  2. bu sefer harbiden iğrençsiniz ibneler
   fasistsirin 01.09.2010 21.32
  3. (bkz: olur öyle)
   edita greco 01.09.2010 22.01

  sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

  bu sayfada bokunu elleyebilmek için götünü parmaklayanlar başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bokunu elleyebilmek için götünü parmaklayanlar ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bokunu elleyebilmek için götünü parmaklayanlar başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
  kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

  Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.