Array ( [action] => home )

bordo ruj ve oje sürüp slim sigara içen orta yaşlı karşı komşu

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. mahaldeki 14-19 yaş arası çocukların fantezilerini süsleyen seks objesidir.

    bal ve badem aromalı şampuanının kokusu, koyu kestane saçları ve alabildiğine seksapelite ve erotizm kokan çamaşır asışıyla o sokaktaki gencinden yaşlısına herkesin aklını başından alırken, bir çocuk doğurduktan sonra amı götü salıp, göğüsleri kabak gibi dizine kadar inen bakımsız kezbanların "amkdumun kevaşesi" yaftalamalarına maruz kalır.

    özetleyecek olursak, fahriye abladır.
    camidenadidascaldimbolgeldi 06.07.2012 16.42

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bordo ruj ve oje sürüp slim sigara içen orta yaşlı karşı komşu başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bordo ruj ve oje sürüp slim sigara içen orta yaşlı karşı komşu ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bordo ruj ve oje sürüp slim sigara içen orta yaşlı karşı komşu başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.