Array ( [action] => home )

bu milletin .mına koyacağız

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. başbakan recep tayyip erdoğan'ın en has adamlarından cengiz inşaat'ın sahibi mehmet cengiz ile celal koloğlu arasında geçen konuşmadan ibretlik kısım.

  tam metin için: metin
  capulcuvedat 28.01.2014 19.21
 2. (bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
  rocksijen 28.01.2014 20.12
 3. banu avar'ın çoğunluğu paronaya sanılan fikirlerini doğrular niteliteki diyalogtan bir alıntıdır.
  zeyzey 28.01.2014 20.24
 4. koyacak mısınız? ulan amı götü mü kaldı lan?! folloş olduk ailecek!
  pobeda 28.01.2014 20.24
 5. konuşma metnini okurken şunu dinlemek gerçekten insanı havaya sokuyor. her yerimizin sansür olduğu şu dönemde sansürsüz sikiliyoruz bildiğin. ensest vaaaaaaar!
  dagger 28.01.2014 20.32
 6. zira parti ve eş, dost, akraba ilişkileri ile dediklerini de yapmıştır. fark etmeyen var, onlar ayrı mesele.
  opinion 28.01.2014 21.12
 7. amına koduklarım
  pontus 30.01.2014 18.17

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bu milletin .mına koyacağız başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bu milletin .mına koyacağız ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bu milletin .mına koyacağız başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.