Array ( [action] => home )

bütün insanları silebilirsin kaderinde yazılı olanın dışında

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. güzel bir anonim söz.

  vardır ya kaderinde yazılı olana inanan tipler işte tam onlar için bir felsefenin mihenk taşı.
  utkujack 24.08.2012 17.24
 2. doğumun, ölümün , kiminle evleneceğin ve dördüncü bir şey daha vardı (şimdi bulamadım) bu dört şey allah tarafından belirleniyorumuş diye duymuştum.
  bunlarinalayifis 24.08.2012 17.47
 3. son derece manuel olan yaşamda silinemeyecek insan yoktur. kimse otomatik bir gelecek belirlendiğini sanmasın.
  are you nick 24.08.2012 19.16

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada bütün insanları silebilirsin kaderinde yazılı olanın dışında başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve bütün insanları silebilirsin kaderinde yazılı olanın dışında ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. bütün insanları silebilirsin kaderinde yazılı olanın dışında başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · Startatil.com ·blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.