captain phillips

 • bir film.

  simdi izlemekten gelirim. fucking americans man. bir vatandasi icin ucak gemisi yollayan baska memleket var midir? tom hanks filmin son on dakikasinda cosmus. adam buyuk yetenek. bu arada tom'un bir daktilo antikacisi oldugunu biliyor muydunuz?

  1
 • tom hanks son sahneleriyle uçurdu ama o bir yana asıl barkhad abdi'nin oyunculuğuna hayran kaldığım film.


  ---spoiler---
  amerikan askeri şovu vardı bekleneceği üzere. verilen mesaj açıktı. bizden bir kişiye zarar gelsin yığarız orduyu, teknolojiyi. işte amerika budur, amerikan askeri böyledir falan. resmen gözdağı veriyor adamlar cümle aleme.
  arada da bir iki eleştiri kırıntısı var o kadar. gerçi ne bekliyorsam.

  ---spoiler---

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada captain phillips başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve captain phillips ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. captain phillips başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+