Array ( [action] => home )

çirkinliğini gizlemek için zenci siki kadar büyük gözlük takan kız

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. boş işler peşinde. o burunu hiçbir 'şey'le kapayamazsın bebeyim.
  kukumasu 05.02.2011 22.27
 2. "ortamlara akar" kendileri
  lsdci mahmut 05.02.2011 22.29
 3. (bkz: kaynakçı gözlüğü) sevmiyorum bu gözlükleri takmayın layn *
  kaucuk solucan 05.02.2011 22.32
 4. kapalı mekanda bile o gözlüğü çıkarmaz o,soran olursa her birinde göz problemi olur..
  bidibidibocu 05.02.2011 22.37

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada çirkinliğini gizlemek için zenci siki kadar büyük gözlük takan kız başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve çirkinliğini gizlemek için zenci siki kadar büyük gözlük takan kız ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. çirkinliğini gizlemek için zenci siki kadar büyük gözlük takan kız başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.