güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

doğum günümü kutlayan kutlamayan herkese teşekkür ediyorum

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. çok pis içerleme içeren facebook durum güncelleme şeysi. tahmin edileceği gibi doğum günü sonrası verilen sosyal bir mesaj. kutlayanlardan çok kutlamayanlara yönelik. ulusa sesleniş'te başbakanın "bana oy vermeyenlerin de başbakanıyım" demesi gibi. buram buram samimiyetsizlik kokar. benim böyle arkadaşlarım var facebook hesabımda. sağolsunlar.
  rubi 18.09.2012 12.22
 2. (bkz: 2012)
  (bkz: facebook)
  kedim bi satanist 18.09.2012 12.28
 3. "...hününü mününü gerçek dostlar şu günlerde belli oluyomuş... hününü mününü gerçek dostlar... hününü mününü sahte insanlar... ühühühühü iyi ki varsınız böhühü"

  amınıza koyim! ulan çok içten söylüyorum; ta çatala göndereyim benim dalgayı. deli ediyorsunuz beni. amına kodumun yerinde sizlere sinir stres yapmaktan deliye döndüm. niye varsınız lan he, niye var-sı-nız?
  yer mi lan anadolu cocugu 18.09.2012 13.15
 4. laf sokuşturmanın dibine dibine vurmaktır.

  durum güncellendikten sonra yeniden bi kutlama söz konusudur.
  misal;
  - canım geç oldu ama güç olmasın sevdiklerinle ve sevenlerinle yeni yaşlara.
  kediyimkedi 18.09.2012 13.17
 5. gerzek insan beyanı.

  gerçek dostlar böyle günlerde belli olurmuş da, yok efendim bugünüm de yanımda olmayan hiç olmasın da, hani kuşlar ağaçlar, bin bir renkli çiçekler, bıdı bıdı.

  bir siktir git geri zekalı. gerçek dost zaten facebook'dan doğum günü kutlamaz amk, arar bi bir şey yapar.

  ayrıca, gerçek dost kötü günde yanında olur, iyi günde herkes var amk. bir kan lazım olsun, bak bakalım o zaman gerçek dost kim gör. sinirlendim ulan.
  at avrat braveheart 18.09.2012 13.24
 6. doğum tarihi kısmını kaldırılırsa, çoğu "facebook arkadaşı" doğum günü kutlama mesajı atmayacağı için bu tarz cümleler kullanılmayacaktır. doğum gününüzü bilen arkadaşların arayarak, mesaj atarak ya da facebook üzerinden özel mesaj olarak nacizane tebriği insanı daha bir mutlu eder.
  fluue 18.09.2012 13.54
 7. manik depresif haller
  mahpeyker 18.09.2012 16.46
 8. facebook repliklerinden sadece bir tanesidir. (bkz: gövde gösterisi)
  kuvvetmira 18.09.2012 18.07
 9. bu cümlede satır aralarını okursak, kutlamayanlara da teşekkür ediliyor. bu demektir ki kutlayanların hiç bir önemi yok.

  bu cümlenin sahibi çok zeki, çok.
  huma 18.09.2012 18.12
 10. aslında kutlamayanlara içten içe öfke beslemiyorum şerefsiz köpekler bir daha sizi ortama çağırır mıyım lan ben demenin nazik şeklidir.
  tysonw 18.09.2012 18.12

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada doğum günümü kutlayan kutlamayan herkese teşekkür ediyorum başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve doğum günümü kutlayan kutlamayan herkese teşekkür ediyorum ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. doğum günümü kutlayan kutlamayan herkese teşekkür ediyorum başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.