#bugün
#dünden
  Array ( [action] => home )

  özledim

  başlık içinde ara araştır tümünü gör
  detaylı başlık içi arama:
  kelime:
  yazar:
  1. esin iris'in söylediği mükemmel şarkı.

   bazen, eski sevgilini ki o senin hala sevgilindir, aramak, bir sesini duymak istersin de durursun ya. acaba arasam döner mi, diye. işte bu şarkı, dillere ve gönlümüze tercüman oluyor.

   ahhh aaaaahhhh aaaaahhhh aaaaa

   bilsem bir tek şansım daha var
   bilmem, arar mıyım
   derler ki aşk ölümden bir duvar
   bilmem, yıkar mıyım

   seni niye özledim böyle
   aklım almıyor hiç
   kor alev şu kalbimi

   tenini bir koklasam şöyle
   geçer mi hasretin
   terk eder mi dün gibi

   ahhh aaaaahhhh aaaaahhhh aaaaa

   özledim

   not: socialista'ya teşekkürler.
   pobeda 13.04.2013 01.42 ~ 01.42

  sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

  bu sayfada özledim başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve özledim ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. özledim başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
  kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: Petek Temizliği · Yabancılar için Sağlık Sigortası · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

  Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları TamSEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.