Array ( [action] => home )

emekli olunca yapılacak şeyler

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. emekliliğin getirilerindendir.

  ben şahsen bir dağ evi alıp içine kocaman bir kütüphane kurmayı düşünüyorum. cahilleri eğitmeyi, insanlara çeki düzen vermeyi ümit ediyorum. adam olsunlar biraz. önce buradan başlayacağıma söz verdiğimin altını çiziyorum.

  onun dışında tabii ki büyük bir yatak odası. dört tane ekiz yatak. bu hayal sadece bana aittir çünkü şimdinin gençleri emeklilik yaşanı doldurduğunda cinsel yaşamını da sonlandırmış olacaklar ama benim için problem değil...

  saldiray abi 04.02.2010 11.54
 2. ay sonunu getirebilecek miyim diye düşünmek.
  hilal jumanji 04.02.2010 11.56
 3. - yaşamını sürdürmeye çalışmak.
  - emekli kuyruğunda sıraya girmek için sabahın köründe kalkmak.
  - bir günde unutmadan bir sürü ilacı içmeye alışmak.
  - önceden ali bey,ayşe hanım denirken emkeli olunca ali amaca, ayşe teyze denilmesine alışmak.
  zeitgeist 04.02.2010 12.37
 4. bağ bahçe işleriyle ilgilenmek.
  mikkonen 04.02.2010 12.39
 5. -yurt içini gezmek.
  sanalavatar 04.02.2010 13.27
 6. balığa gitmek, torun sevmek.
  ozee 04.02.2010 13.35
 7. küçükken emekliliği gözümde çok büyüttüğümü anlamışım.sahil kenarında bir ev alıp orman, yeşillik,mavilik,bunların içiçe olması,kuşlar, böcekler,köpek,kedi,sakinlik ve huzur olacağını düşünürdüm.hayal etmek sadece çocuklukta güzelmiş.günümüz türkiyesinde bunların asla gerçekleşmeyeceği,emeklilerin hala çalışmakta olduğu gerçeği,bizim milletimizin kaderine yazılandır.kemik erimesi olduğu halde devletin üç kuruşuna razı olmaya çalışan insanın acı dramıdır.
  try again later 04.02.2010 13.36
 8. boşluga düşüp panik atak olmak,geçim sıkıntısı yaşayıp tekrar işe girmek.
  debdebe 12.02.2010 20.35
 9. türkiye şartlarında, yeni iş aramak.
  baytarsabbah 20.03.2010 20.23
 10. mezar satın almak.nede olsa türkiye şartlarınca ecel yatağında emekli olunabilmekte.
  sucukekmekyiyenkatilcocuk 20.03.2010 20.23

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada emekli olunca yapılacak şeyler başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve emekli olunca yapılacak şeyler ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. emekli olunca yapılacak şeyler başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.