güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

erken evliliğe teşvik kredisi

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. nüfusu hedef alan devlet desteği.

  nüfusun devinimini uzun süreçte koruma ve artırma amaçlı türlü "destek"lere imza atan yönetici elitlerimiz, çalıştıkları "üç çocuk teşvik paketi"yle gelir vergi yasası'nda indirimlere gitmiş ve gidiyor bildiğiniz üzre.

  buna paralel olarak, 4+4+4 ile, zaten, ortaöğretim kurumlarında evliliğe de göz kırpmış olan hükümet, - ki konu bu değil ama - şimdi de, okurken evlenen ve evlenmek isteyen 25 yaş altı genç kadın ve erkeklere, faizsiz kredi uygulaması için çalışmalar yürütmeye başlamış. canını yidiklerim.

  buyrun detaylar

  evlenelim ki, alıp verip ekonomiye ve nüfusa can verelim, diğ mi.

  vatana millete hayırlara vesile olsun inşallah maşallah.

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada erken evliliğe teşvik kredisi başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve erken evliliğe teşvik kredisi ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. erken evliliğe teşvik kredisi başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.