#gündem
#bugün
#dünden
Array ( [action] => home )

eşek sikenler acaba metalci olabilir mi

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. muhafazakar cephede tarafımızca gündemden düşmeyen sual.

  biliyorsunuz ki arkadaşlar demokrasiye yaklaştığımız şu günlerde, kemalist düzenle büyük bir hesaplaşma içindeyiz. gerek türban olsun, gerek dini eğitimin müfredata iyice yedirilmesi olsun, gerek bu topraklardaki etnik farklılıkları sunni müslüman çatısı altında toplama gayreti olsun, paso hesap kitap peşindeyiz. bunların hepsinin hesabı şu an soruluyor. fakat henüz anadolu'da sikilen eşeklerin hesabını hangi kitleye ödeteceğiz bilememekteyiz.

  canımızdan çok sevdiğimiz kardeşimiz mehmet baransu geçenlerde elinde bavulla bizim parti binasına geldi. elinde bir çok gizli belge olduğunu, ve bizim bi türlü içinden çıkamadığımız "sikilen eşekler" davasının hangi zevat tarafından yapıldığının bu belgelerde yazılı olduğunu söyledi. gözlerimize inanamadık.

  "aman mehmetciğim deyiver hele, kimmiş bu deyyuslar" demeden edemedik. bavuldan bir dosya çıkardı. dosya kapağında "anadolu'da sikilen eşekler dosyası" yazıyordu. hızla incelemeye başladık dosyayı.

  bu adi fenalığı yapanları şu cümleyle özetliyordu dosya; kasket ve yelek giyen, köylü görünümlü, içlerinden birkaçının muhtarlık gibi önemli yönetim kademelerinde görev yapmış metalciler, bir takım eşekleri sikerek anadolu'daki sapkınlıkları yaşatıyorlar.

  akıllara durgunluk verici gerçekten.
  yer mi lan anadolu cocugu 15.06.2012 19.02

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada eşek sikenler acaba metalci olabilir mi başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve eşek sikenler acaba metalci olabilir mi ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. eşek sikenler acaba metalci olabilir mi başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.