güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

esra ceyhan

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. ekranların en şaşırgan kişisiydi bir zamanlar. eski popülaritesi kalmadı tabii şimdilerde.
  gozlerim sigmiyor yuzume 27.03.2010 19.00
 2. uçan adam sabri'yi konuk etme şansına erişmiş(!) ve bu sayede tvde unutulmazlar arasında olmayı başarmıştır. o programın bir unutulmazı da tarik mengüç'ün uçan adam sabri' den kaçışıdır. arkadaki kadınların fon yapması da ayır bir hoşluktur(!).

  bunu duymayan görmeyen bilmeyenler için www.izlesene.com/video.ph...abri/1848889
  havan batsin 27.03.2010 19.13
 3. a'dan z'ye programıyla tanıdığım ve her değişen program formatıyla birlikte samimiyetini kaybeden sunucu.
  fbsr 27.03.2010 19.37
 4. televizyon makyajının ** ne denli işe yaradığını kanıtlayan kadındır. sokakta karşılaştığınızda beyin amcıklaması yaşamanız gayet olasıdır. zira o gördüğünüz cici bici yüzden eser yoktur. `bülent ersoy`'un makyajsız hali gibidir gündelik hayatında. kısa bir süre için kabuslarınızın baş kahramanı bile olabilir. o yüzden siz siz olun, yolda izde karşılaşmayın kendisi ile.
  ruyapeccatrix 27.03.2010 19.42
 5. en temiz tanım, bir tv pokemonu olduğudur. sürekli program yapıyor olması ülkedeki tv yayını kalitesinin ne seviyede olduğunu göstermekte.

  edit: hakaret içeren bir girdi olmuş, elimden kaçmış heralde. düzeltiyorum; esra ceyhan' a aşığım, benimle evlensin tanıyan varsa söleyin!
  guru 05.07.2010 17.05
 6. ilk çıktığı zamanlar zayıf oldukça ideal bir hanımdı. sonradan şişti, şişmanladı. türk kadını olup çıktı, şimdi 3. sınıf tivi programları yapıyor. bittabi gereksiz, olmasa üzülmem.
  adamin amina korum 02.08.2010 23.20
 7. (bkz: esra ceyhan boru hattı)
  blackred 20.08.2010 15.34
 8. uçan adam sabriye, uçma girişiminden sonra 'ne yapıyorsunuz sabri bey?' diyen programcı..ee adamı uçuyor diye çıkartmışsınız oraya, ne yapacağını bilmiyormuydun yani..bu kadar ucuz olmuş artık televizyonculuk..
  yalniz 20.08.2010 15.37
 9. artık ekranlarda görmek istemediğimiz program sunucusu. sadece esra ceyhan değil bu tarz programlar yapan seda sayan, petek dinçöz gibi tipleride tv de görmekten çok sıkıldık.
  at avrat braveheart 20.08.2010 15.40
 10. (link: http://www.youtube.com/watch?v=at2wfhqavgi&feature=related*izle ve kop)

  (bkz: yediğimiz tavuk) *
  suicide circle 03.05.2011 16.36

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada esra ceyhan başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve esra ceyhan ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. esra ceyhan başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · Startatil.com ·blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.