Array ( [action] => home )

etekleri zil çalmak

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. çok sevinmek, işler yolunda olmak.
    ve sahnede 18.02.2010 07.03
  2. çok sevinmek, mutlu olmak anlamında kullanılan güzel türkçemizin güzel deyimi. ama eteklerde zilin ne alaka olduğunu pek anlayabilmiş değilim; bilen, açıklamak isteyen?
    cikolatayemekistiyorum 27.02.2011 20.06

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada etekleri zil çalmak başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve etekleri zil çalmak ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. etekleri zil çalmak başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.