güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

ev ödevi

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. okul saatları dışında öğrencinin evinde yapması ya da bitirmesi istenilen ödevlere verilen genel ad.

  performans ve proje ödevleriyle beraber öğrenciler için iyice sıkıntı halini almış ödevlerdir.
  perceneige 25.03.2010 01.35
 2. bitmek tükenmek bilmeyen, bir zamandan sonra ailenin yapması için gönderildiğine inandığım ödevler zinciridir.

  gerçekten bitmez.yahu kitaptaki paragrafın aynısını deftere geçmek nasıl bir fayda sağlar ki.
  stanic 07.11.2012 01.05
 3. beterin beteri için,
  (bkz: homework)
  pobeda 07.11.2012 01.14

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada ev ödevi başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve ev ödevi ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. ev ödevi başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · Startatil.com ·blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.