Array ( [action] => home )

gay cinsel organı

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. vurulan ve vuran gaylar için değişen bir organdır.
  achilin sol testisi 26.09.2010 04.11
 2. bazı bazı içe kaçık olup bazı bazı da sola yatar. büzüşür. romantizmin doruklarını zorlayan bir müzik gibi dalgalanır. en güzeli de spleendepsykhe de bulunur. nerden mi biliyorum?
  sana ne lan yarraaam!
  ruyapeccatrix 26.09.2010 04.13
 3. çeşit çeşit, desen desen imiş. (bkz: bir arkadaş görmüş) (bkz: malafat kokteyli)
  40 bakireye bakmaya geldim 26.09.2010 04.19

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada gay cinsel organı başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve gay cinsel organı ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. gay cinsel organı başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.