Array ( [action] => home )

gaziantep genelevi

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. türkiye'nin en büyük genel evlerinden birisidir.3 tane 5 katlı bloktan meydana gelir genelevden çok devlet lojmanı havası vardır.açılışında dönemin belediye başkanı celal doğan tarafından 3 tane koç kesilmiştir ve bu genel evle ilgili bir çok efsane dolanır.şehirler arası otobuş terminalinin yakınında yavuzeli yolunun sağ tarafında bulunur.

  2 genç malum işi görmeye genel eve gitmeye karar vermişler.2 sinden 1 i (hangisi olduğunu bilmiyorum) genel ev kapısında imana gelir ve diğerine vazgeçtiğini söyler.fakat diğeri kararlıdır.tek başına içeri girer.kapıda 10 lira yazmaktadır ve geri döner arkadaşına
  - olum 10 liraymış bu fırsat kaçmaz
  - o zaman sen önce gir memnun kalırsan ben de gireyim

  kararlı genç bunu da kabul eder ve içeri girer. kendisini 40 yaşlarında bir seks işçisi karşılar ve geçen diyalog

  - ne kadar abla
  - 40 lira
  -ama kapıda 10 lira yazıyor
  -git o zaman kapıyı sik.

  dumur olan genç çıkar ve arkadaşına
  -olum bayram indirimi var rezervasyonlu gelmişler biz başka zaman gelelim
  uretim hatasi 02.09.2011 01.12
 2. (bkz: kayseride genel ev olmaması )
  uretim hatasi 02.09.2011 01.12
 3. çevre illerde antepe gitmek şeklinde bir deyim oluşmasına sebep olmuştur.
  child of the night 02.09.2011 01.20
 4. rp eski milletvekili şevki yılmaz'ın "fuhuş yuvasına çevirdiler antep'i" diye eleştirdiği celal doğan'ı eleştirmişliği vardır bı mekan için.
  kuvelbel 02.09.2011 01.23
 5. otoyol gişelerinin yanına yapılmasının da bir amacı vardır. doğu ülkelerine geçiş yapacak tır şöforlerinin bir nevi dinlenme tesisidir.otoyala çıkan seks işçilerine barınaktır.candır.
  uretim hatasi 02.09.2011 01.26
 6. bugün asgari ücretle çalışmaya başladığım iş yerim. muamelem iyidir. b blok no 5. "sibel geldi" yazıyor kapıda.
  honk 02.09.2011 01.34
 7. osmaniye urfa gençliğinin uğrak yeri. iş icabı uğramıştım. ''neyimizi alacaksın al bunu al'' diyen bir orospu ile münasebetim olmuştu.
  izahtan vareste 16.04.2014 10.49
 8. büyük keban oteli de bir nevi genel ev sayılır. 10 gün kaldığım otelin -1 -2 katları genelevdi.
  majeste1905 16.04.2014 10.51

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada gaziantep genelevi başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve gaziantep genelevi ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. gaziantep genelevi başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.