Array ( [action] => home )

gelmiş geçmiş en ağır küfür

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. iğrençliğin sınırı zorlayan küfürlerdir.

  bazen göt ile ilgili olanları vardır bir tek onları beğenirim. beni tahrik eder ama diğerleri çok iğrenç, mide kaldırıcıdır.


  ---spoiler---

  ananın amına ağaç diker, gölgesinde bacını sikerim.

  ---spoiler---
 2. (bkz: ne gerek var) ?????

  edit: küfüre ne gerek var diye düzeltelim. anlamayan arkadaşlar var aramızda.
  pompacisofu 17.02.2012 11.52 ~ 12.00
 3. (bkz: kardeşin demedi mi bana seni sikecem diye)
  burrito 17.02.2012 12.48
 4. "sen neyin kafasında yaşıyorsun?" içinde argo barındırmamasına rağmen küfür hükmündedir.*
  kuzgun 17.02.2012 12.53

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada gelmiş geçmiş en ağır küfür başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve gelmiş geçmiş en ağır küfür ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. gelmiş geçmiş en ağır küfür başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · Startatil.com ·blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.