güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. doğruluğu kanıtlanmış önermedir.

  gereksiz , abartılı eleştiriler yapan kişi kesinlikle karşısındakine gizli bir hayranlık besliyordur.
  utkujack 16.11.2011 22.31
 2. (bkz: cengiz aytmatov)
  sizoistolabilir 16.11.2011 23.31 ~ 23.40
 3. alakası yoktur. kim kanıtlamış, nasıl kanıtlamış? isviçreli bilim adamları, eleştiri yapan deneklerin eleştirilerinin öncelikle gereksiz olduğuna karar verip, hayran olma hormonlarındaki değişimi mi kontrol etmiş?

  ya bir şey diyeceğim. sığırlar bazı insanlardan daha ince ruhlu ve akıllı. buralarda bir yerlerde kanıtlandı, ciddiyim.
  sertseverim 16.11.2011 23.48
 4. karşındakini çekememe durumudur. hayranlığını kendine bile itiraf edemediğinden istemsiz olarakta yapılabilir.
  koselijeton 16.11.2011 23.51
 5. doğrudur bence mesela tanımadığınız hemcinsiniz durduk yere aman bu kız çok kötü giyiniyor diyorsa muhtemelen sizi güzel buluyordur iyi birisinizdir bu yüzden eleştirecek nokta bulamamıştır.uzaktan size gözlerini dikmiş izlemiş izlemiş bulmuştur geceleri uykusunu kaçıracak bir dert(!) "bu kız çok rüküş"
  cavdarmahmuzu 15.01.2013 09.27

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.