#gündem
#bugün
#dünden
Array ( [action] => home )

gergedan burcu kadın

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. aşk hayatınız her zamanki gibi götüme benziyor. ilk çıktığınız çocuğu unutmak için başkasıyla çıkacaksınız , sonra ona da deli gibi aşık olup onu unutmak için başkasıyla çıkacaksınız , onu unutmak için başkasıyla çıkarsanız ona da aşık olursunuz. yok kimseyle çıkmazsanız o çocuğun bülüğünün hayaliyle kurur kalırsınız. iki ucu boklu değnek mna koyim. para desen çıktığın çocuklara yedirmekten bitmek üzere , sağlığı soracak olursan , az ye..
    shaunmorgan 07.11.2011 19.39

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada gergedan burcu kadın başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve gergedan burcu kadın ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. gergedan burcu kadın başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.