Array ( [action] => home )

gülşen bubikoğlu bülent ersoy filmleri

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. bülent ersoy'un bayan olmadan önce gülşen bubikoğluyla başrol oynadığı filmlerdir. seyirlik değil ömürlüktür.
    bobrektasi 17.11.2010 01.46
  2. eskiden, ben küçükken ya da, bu filmler normal saatlerde, haftasonu öğleden sonraları gayet normal bir şekilde yayınlarken -ki zaten ben de oradan biliyorum sevgili divanın eski halini- şimdi bu filmler gece 2-3 ten sonra yayınlanıyor. bu yaz özellikle 3-4 film art arda izledim gece 3-5 arası, güzeldi hani. özellikle bülent ersoy'un cami önünde aşkı için öldüğü bir sonla biteni vardı bunların, ağlamayana para iade. ama neden eskiden olduğu gibi normal insan saatinde yayınlamazlar, birkaç fikrim var ya, neyse.
    silencio 17.11.2010 02.05

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada gülşen bubikoğlu bülent ersoy filmleri başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve gülşen bubikoğlu bülent ersoy filmleri ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. gülşen bubikoğlu bülent ersoy filmleri başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.