Array ( [action] => home )

gündüz dayak gece yarrak yiyen kadın

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. sözlükte dalga konusu olamayacak kadar gerçek ve bir o kadar trajik türkiye gerçeğidir. oda bilir elbet boşanmayı, elbet allah ona da bi beyin vermiştir tabi. ama gerçekler her zaman sanıldığı gibi kolay olmuyor malesef. zaten ne demişler; 'bekara karı boşamak kolay'. kadın bu, daha duygulu daha kırılgan daha narin... okumamış zorla evlendirilmişse, yada az önce bahsettiğim özelliklerine yenik düşerek hayatının en büyük cahilliğini yaparak binbir umutla baba evinden kaçtıysa, üstüne birde çocuğu olduysa ailesinin onu kabul etmeyeceğini biliyor ve gidecek bir yeri yoksa katlanmak zorunda olan kadındır.

    bu durumda dalga konusu edilecek yada aşağılanacak birisi varsa o kişiler ya 'bu evden gelinliğiyle çıkan ancak kefeniyle geri dönebilir' mantelitesine sahip ailedir ya da binbir vaatle kandırdığı karısına hakkıyla kocalık yapamadığı gibi birde dayak atan adamdır.


    edit: yazar bu entryde empati kurdu.
    3gay nen baglan hayata 23.12.2010 09.35

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada gündüz dayak gece yarrak yiyen kadın başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve gündüz dayak gece yarrak yiyen kadın ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. gündüz dayak gece yarrak yiyen kadın başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.