güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

haberin yok ölüyorum

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. kaan tangöze'nin intihar eden sevgilisi için bestelediği şarkıdır. kaan tangöze'nin bu şarkıyı söylerken ağladığına pek çok kez şahit olunmuştur.
  kevvser 09.02.2010 00.34
 2. bir erkek ancak bu kadar sevebilir, bu kadar iyi anlatabilir ve bu kadar iyi susabilir... kaan tangöze'yi gözümde biraz daha yükseltmiştir bu şarkı. sözlerini de yazayım tam olsun...

  bakma bana öyle derin
  işim olmaz senle benim
  hiç bu kadarsevilmedin
  gözlerinden okuyorum
  haberin yok ölüyorum

  sorma bana nerelisin
  ne içersin ne giyersin
  derdim sana derman olsun
  ben gönülden okuyorum
  haberin yok ölüyorum

  azdı yine deli gönül
  üzerine geliyorum
  geçti yine boş bir ömür
  gözlerinden öpüyorum
  haberin yok ölüyorum

  haberin yok ben ölüyorum
  sen gelirken ben gidiyorum
  dermanım yok ben ölüyorum
  ayrılırken ben içiyorum
  pyrig 09.02.2010 01.03
 3. bir çoğunun aksine ,dinlenildiği zaman sigara,içki,uyuşturucu yada intihara falan götürecek türden bir şarkı olmadığı bizzat tarafımdan yaşanılmış olup,istediğiniz yere istediğiniz şekilde sizi alıp götürebilen bir şarkıdır,hatta iyi bir çocuksanız belki bulutların üstünde uçtuğunuzu bile hissedebilirsiniz.

  duman 01.03.2010 16.17
 4. duman'ın belki de en güzel parçası.
  youtube.
  p7k 23.03.2010 21.45 ~ 15.03.2012 23.54
 5. duygu yüklü şarkı ve insanı o ayyaş söyleme tarzına ölümüne iten şarkı..!

  "bakma bana öyle derin, işim olmaz senle benim" kısmına bitilesi şarkı...

  severim ama söyleyemem, için için ölürüm biterim tarzında bi şarkı.. (u: amma abarttım, altıüstü bi şarkı mı ki be..!)
  krizantem 23.03.2010 22.11
 6. ilk dinlediğimde uyuz olduğum sonradan çok sevdiğim bir duman şarkısı.
  ozakiabi 29.05.2010 17.02
 7. haberin yok ölüyorum...

  azalıyorum yavaş yaşar. eriyorum... düşüyorum gözlerinden yaş misali katre katre. küçülüyor bedenim. ruhum bol geliyor... yakıştıramıyorum artık hiç bir şeyi kendime. sıyırıyorum ruhumu tüm elbiselerinden, çıkartıp atıyorum tüm maskeleri... kimseyle iyi geçinmem için bir neden yok artık. çünkü haberin yok ölüyorum....

  yok oluyorum, darma duman. hiç bir şey bırakmamalıyım arkamda, hiç bir bakış, anlam... hiç bir şey hatırlatmamalı beni sana... sevdiğim elbisen, aldığım ilk koyle hiç bir şey ! küllerim bile.

  yanıyorum, yavaş yavaş kor bir alev gibi... yok oluyorum içten içe. külleşiyor tüm bedenim, savrulmak istiyorum anlamsız yerlere. bir fırtınaya bırakmak istiyorum küllerimi. en uzak diyarlara savrulmalı senden uzaklara... çok uzaklara... çünkü haberin yok ölüyorum...

  gözlerimde ki bakışlar o kadarda anlamsız değil aslında. dudaklarım haykırmak istiyor her şeyi. yapamıyorum... hüzün yakıştıramıyorum o gözlere. haberin yok ölüyorum.

  alışmalısın herşeye. yeni bedenler, yeni gözlere, yeni kokulara. yeni bir anlam katmalısın hayata. bensiz bir hayata. benden sana kalan hayata. gözlerimden kurtulmalısın, o acı dolu bakışlarımdan. ben huzura erdiğim de sende huzura ermelisin benim gibi ama benimle değil... haberin yok ölüyorum...

  unutmalısın ilk tanıştığımız günü, elini ilk tuttuğum mekanı, dudaklarını dudaklarımla birleştirdiğin o anı. bana yaşattığın mutlulukları, verdiğin huzuru.yeni bir ev tutmalısın kendine. butun eşyalarımı yakmalısın benimle birlikte savurmalısın bilinmedik yerlere. o elbiseyi de giymemelisin artık... o kadarda yakışmıyordu aslında sana. harikalar yaratmıyordun bedenimde... evin balkonu o yaz akşamlarına tanıklık etmemişti aslında. o şarkılar, sözler birer masaldı aslında unutulmaya mahkum. unutulmalı evet evet herşey. ilk baştada ben. yapmalısın bunu anlamalısın artık. yok oluyorum... bitiyorum... tükeniyorum... hiç bir şey bakmayacak arkamdan gözlerin bile...

  azalıyorum yavaş yaşar. eriyorum... düşüyorum gözlerinden yaş misali katre katre. küçülüyor bedenim. ruhum bol geliyor... yakıştıramıyorum artık hiç bir şeyi kendime. sıyırıyorum ruhumu tüm elbiselerinden, çıkartıp atıyorum tüm maskeleri... kimseyle iyi geçinmem için bir neden yok artık. çünkü haberin yok ölüyorum....

  özgürlüğüme varıyorum seni özgür bırakarak. haberin yok. ben ölüyorum !

  dipedit: bu yazı tahsinin abisi adlı yazara ithafen yazılmıştır ve artık onundur.  bumerang 14.06.2010 21.13
 8. ölüm bile korkar oldu kendinden!

  bakma bana öyle derin...
  yağmurun kış şarkısı başladı yine. kalbimi ellerine usulca bıraktığım akşam. ve öyle yormuş ki seni gece, öyle sarmış ki ruhunu, parçaladığım tüm heceler, anlamsızlıktan çığlıklar atarken, hem gündüzümü hem gecemi sana boyadığım tüm zamanlarda. haberin yok ben ölüyorum!

  gece bile korkar oldu ölümden!

  dökülen yaşlardan biriktirdiğim aciz duygularımla, her gidişimde eski bir otogar da avuçlarıma usulca bıraktığın küçük hediyeleri düşündükçe, anladım ki geçtiğimiz tüm yollar, hayatlarına büründüğümüz tüm insanlar sadace bir toz bulutundan ibaretmiş.

  ben bile korkar oldum ölümden!

  birdaha dönemediğim anlarda gitmelerinin dağınık hüznünü yaşıyorum. yüzüme taktığım şeffaf maskemle, en güzel hikayem için hiç teklemeden oynuyorum!

  masal bile korkar oldu ölümden!

  şimdi tüm yolların sana çıktığı, fahişe ruhlu insanların çığlıkları arasında, dermanım yok ben ölüyorum! hayat, insan, kaç, zaman, iş, emek, gitmek, yol, tüm eskizler, boş, anlamsızlık, mutlu son?, cevap bekleyen sorular, anlamını bulamadığın, sebepsiz, his, yedi, ben, tesadüf, sen! bilinçaltım yine oyunlar oynarken tüm kelimeler sana çıkıyor işte.

  ölüm bile korkarken ölümden! haberin yok ben ölüyorum!
  nevrotikkalem 14.06.2010 22.04
 9. müziğin bir esinti oluşunu hissettiniz mi hiç?bazen dondurucu,bazen yakıcı,kimi zamansa ferahlatıcıdır hani...ruhun mevsim şartlarına göre değişir.

  peki aynı anda hem üşüyüp hem yandığınız olmadı mı?dondurucu bir yangının içine düşürmedi mi hayat sizi?ve hayat dediğimiz aslında seçimlerimizin çizdiği bir harita değil mi?seçtikleriniz bir yangın ortasında dondurmadı mı hiç sizi?

  bir şarkı minör tonda başlayıverir.sol anahtarı açar ardından gizlediğiniz odaları.notalar ilmek ilmek işlenir anılarınızla,yaşanmışlıklarla.ve akar gözlerinizden.yanaklarınıza odakladığı rotasıyla,dalgalı bir denizdeki yelkenli misali...

  kalbe bir sızı düşüverir sonra.tarifi de pek mümkün değildir.acıtır.kesilmiş ellerin acısına da benzer,karda üşüyen ayakların acısına da...ince,keskin bir sızıdır.kör bir bıçak kalpte biler kendini.bir sonrakinde daha derine saplanmak için...

  ve her acıda biraz daha kaşarlaşırız.acısak da kanamayız artık.her acı,her seferinde biraz daha fazla boşalır.ve fahişe olur ruh,her acı yaşantısında böylece.

  kimisine de bağımlılık yaratır bu hüzün yaraları.mazoşist bir edayla kendi hüzünlerini yaratır ve saplarlar en derinlerine.çoğu zaman aşklar yaratırlar.oyuncular hep değişir.ve dekor da..."cast" farklıdır fakat,senaryo hep aynı."anathema"sı hüzün olan tirad ve monologlar eşliğinde sürer gider piyes.itiraf ediyorum: ben de onlardan biriyim!

  bir müzikaldir sahnelediğim.tek perdelik bir tragedy...suflör de benim,oyuncu da,dekor da,sahne de...kimi figüranlar gelir geçer içimden.sonunda hep ayak izlerine bakar bulurum kendimi,yapayalnız oluşumla.

  izleyenler de olur oyunumu,görmeyen gözlerle.sahnede bir palyaço:pandomim yapan...sessiz sedasız bir oyundur izledikleri.çığlığımdır göremedikleri,gözyaşlarımdan yanağıma süzülen:haberiniz yok,ben ölüyorum!...
  ruyapeccatrix 15.06.2010 15.44
 10. bu adamla ortak noktamız çok olduğunu düşünüyorum bahsi geçen duman. öyle güzel söylemiş ki kelimeler yetersiz bende öyle söylerdim inanın bana yaşayarak söylemiş ki zaten yaşamadan söyleyemez. bende yaşadım ama bende güzel söylerdim.

  kahraman 29.01.2011 13.22

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada haberin yok ölüyorum başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve haberin yok ölüyorum ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. haberin yok ölüyorum başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.