Array ( [action] => home )

habsburg dudağı

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. alt çenenin öne çıkık olmasıdır. aile içi evliliğin oldukça fazla olduğu habsburg sülalesi bu kalıtsal hastalığı taşırmış. çirkin bir görüntü kocaman bir alt dudak ve çene.
  feramis 17.11.2012 14.24
 2. soylu kanları bozulmasın diye ensest ilişkinin dibine vuran, bu ailede sık görülür.merak eden yazarlar pera müzesindeki altın çocuklar sergisinde, bu ailenin üyelerinin tablolarını göre bilir.
  alduin 17.11.2012 17.52
 3. vaktiyle bunlardan birini dişlerinizle kıstırsaydınız "macaristan veliaht prensiyim lan ben! adamın aklını alırım aklını!" diye nara atabilirdiniz. -meyd in törki-
  nejatalf 17.11.2012 23.43
 4. *
  *

  surata ''ben boyle dunyanin, boyle kralligin amina koyim'' der gibi bir sekil verir.
  enkidu 13.12.2013 04.39 ~ 04.40
 5. (bkz: sakıp sabancı)
  (bkz: sylvester stallone)
  lucianomaertz 13.12.2013 12.32
 6. (bkz: tudor parmağı)
  cirrus logic 13.12.2013 14.17

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada habsburg dudağı başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve habsburg dudağı ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. habsburg dudağı başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.