Array ( [action] => home )

huzunlu.swf

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. buradan

  çok harika sorgulamalara iten bir çalışma.
  kedi ne kadar da öyle oluyo di mi diken diken sivri gibi
  orda biraz korkuyorum suratıma gelicek diye.

  miii yaaaav miiii yaaav
  aaaaa yeeemeeee eee
  miii yaaav miiii yaaaamiiiii
  muuğaaa miiii meee mööö meee
  yuaaa aaa miiiğ muğaaaa miiiiiii

  birden çok sekmede açarsanız -doğru orantılı olarak- daha da harikalaşıyor.
  rafiki 18.03.2013 01.23 ~ 01.24

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada huzunlu.swf başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve huzunlu.swf ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. huzunlu.swf başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.