Array ( [action] => home )

ilginç apartman isimleri

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. genelde apartman sahiplerinin soyadlarından oluşur.

  (bkz: yıkılmaz apartmanı)
  at avrat braveheart 17.12.2012 09.39
 2. (bkz: rakıcıoğlu apartmanı)
  kediyimkedi 17.12.2012 10.16
 3. (bkz: oral apartmanı) *
  cavdarmahmuzu 17.12.2012 10.22 ~ 10.31
 4. (bkz: güldikeroğlu apartmanı)

  apartman sahibinin soy adı güldikeroğlu ise, bunun büyük dedesi gülcü müymüş ki acaba? gül mü dikiyormuş? geçimini öyle mi sağlıyormuş?
  gaznesizarmut 17.12.2012 17.16
 5. (bkz: şöbiyet apartmanı)
  handecdist 17.12.2012 17.18
 6. (bkz: tanrıverdi apartmanı)

  sanki bir tek onlara.
  alduin 17.12.2012 17.20

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada ilginç apartman isimleri başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve ilginç apartman isimleri ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. ilginç apartman isimleri başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.