#gündem
#bugün
#dünden
Array ( [action] => home )

ilhan mansız dövmesi

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. patlıcan közlemesi, acılı domates ezmesi gibi lezzetli bir şeydir efendim. evet şeydir.

  göğüse kondurulmuş dev kartal hayvanı.
  goccug hanim 16.04.2011 19.29
 2. ..göğsünde ki muhteşem kartaldır.
  ayrıca; 2.500 tl biriktirip aynısını omuzumun arkasına yaptıracağım dövmedir.
  winamptaki unknown artist 16.04.2011 19.49
 3. kim yaptırırsa yaptırsın ilhanda olduğu kadar mükemmel olamayandır. şu görsele bak hele*
  vezir tonyukukun kizi 16.04.2011 20.27

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada ilhan mansız dövmesi başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve ilhan mansız dövmesi ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. ilhan mansız dövmesi başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.