ilya yayınevi

 • üniversitelerin açıldığı zamanların ilk aylarında okullara gelip, uzunca masalardan birini sahiplenip, açık taksitlerle öğrencilere kitap seti satan yayınevi...
  verdikleri kitapların basımı ne çok iyidir ne de çok kötü, genelde klasikleri ya da mitoloji üzerine olan kitapları satarlar.
  ptt aracılığı ile taksit ödeme imkanı sunarlar...

  ama dikkat edilmesi gereken bir husus vardır;
  eğer peşin almadıysanız ve taksit ödüyorsanız, aldığınız faturaları saklayın.
  aradan bir yıl geçtiğinde size icra kağıdı bir kağıt yollayıp borcunuz vardır eğer 10 gün içinde ödemezseniz icraya intikal edecek bu durum diye bir şeyler zırvalayabilirler... ne kadar yatırdığınızdan emin olsanız da o kağıtlar olmadan ispat edemeyeceğinize göre parayı tıpış tıpış yatırırsınız...

  ben yandım eller yanmasın!


  ukdeyi veren: valeryan

  1
 • ben de bundan 4 - 5 yıl kadar önce üniversitemde satış yaptıkları standlarından kitap almıştım. büyük bir hevesle yunan mitolojisiyle ilgili kitaplarını okumaya kalktığımda hata yaptığımı anladım. teknik olarak çevirilerini fazla incelemedim ancak insanda okuma isteği bırakmıyordu. sonuçta aldığım diğer kitaplara da hiç başlamadım. bir kitaptan yola çıkarak tüm yayınevini eleştirmek istemem ama satışlarını toplu kitap satışı şeklinde yaptıkları için dikkatli olmakta fayda var. bir iki kitap alınabiliyorsa deneyebilirsiniz ancak içinden birkaç kitabın okunabilir olduğu bir düzine kitaba para vermeyin derim.

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada ilya yayınevi başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve ilya yayınevi ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. ilya yayınevi başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+