Array ( [action] => home )

ingilizce şarkı sözü

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. belli kalıpları vardır. siz de bu kalıpları öğrenerek ümit besen tadında bir şarkı yapıp, listeleri sallayabilirsiniz. belki meşhur olur tıpkı nil karaibrahimgil gibi digiturk reklamlarına çıkarsınız.

  neyse beraber bir şarkı sözü yazalım da örnek olsun gelecek nesillere.


  ooooo (tüm şarkılarda bulunan bir sözcükümsü, güzel çığırırsanız birçok anlam yükleyebilrisiniz, bu yüzden olabildiğince uzatın)


  you, you, you and me

  there is love for you ( kalıp cümle, her yerde aşk var, o da senden ötürü var, çok kullan bunu, hep kullan)

  dont be afraid (korkma, bildiğin korkma yani. anandan, babandan, abinden konu komşudan korkma, gel meydanda görüşek, iki kahve içek demek)

  you, you, you and me (bolca ve uzun uzun de bunu. uzun hava jazz şeklinde)

  everything (bunu söyle ama yarım bırak, dinleyen tamamlasın kafasında)

  you are my everything (dinleyen aptallaştı burada)

  all night long ( hah işte olnaylon geldi. bunu her şarkıya monte et. korkma sonra)
  bildigingibidegil 20.01.2014 20.50 ~ 20.51
 2. (bkz: baby)
  amazonda yasayan penguen 20.01.2014 20.52

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada ingilizce şarkı sözü başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve ingilizce şarkı sözü ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. ingilizce şarkı sözü başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.