güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

insan ve maymun sikişleri arasındaki inanılmaz benzerlik

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. yapılan derin bilimsel çalışmaların ve kimyasal analizlerin sonucunda elde edilen somut benzerliktir.

  ilk örneklerine m.s 342 yılında erişildi. oral yaparken sinsice çekildi.

  daha sonra bunun şans tesadüf olduğuna inanan insan araştırmalarına devam etti. artık benzerliği inkar edemezdik.

  onu yapan maymungiller doggy staylada üstad olduklarını kanıtladı.

  insan bu benzerliğe hayran oldu.

  araştırdıkça inandı. ve hayrete kapıldığı bir gerçek ile karşı karşıya geldi.

  maymunlar da grup işine girmiş, insan şaşkın.

  ve karısı ile işini bitiren erkek maymun, bu benzerliğe noktayı koydu.
  chicgo 31.07.2012 13.06

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada insan ve maymun sikişleri arasındaki inanılmaz benzerlik başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve insan ve maymun sikişleri arasındaki inanılmaz benzerlik ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. insan ve maymun sikişleri arasındaki inanılmaz benzerlik başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.