Array ( [action] => home )

işyerinde yükselmek için göt veren kız

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. insanı şirket açmaya teşvik eden kız modeli.
  safaibuk 29.06.2011 10.54
 2. terfileri cinselliği ile belirleyen bir müdüre/patrona sahip bir kızdır.

  edit: müdürün/patronun anal sevdiği de bellidir.
  drunkpilgrim 29.06.2011 10.55
 3. birçok kurumda gerçekleşmiş, gerçekleşmeye de devam edecek olan olaydır.
  ucamayan kanatli ped 29.06.2011 11.08
 4. yükselemeyince verdiği götün elinde patlaması ve gelinen son durum metres hayatı.. (bkz: metres)
  sorduk mu 29.06.2011 11.10
 5. bir kaç sene sonra vicdanında büyük bir azap duyacak olan kızdır.
  pavlus 29.06.2011 11.12
 6. kadının kendi benliğinden çıkarak sadece bedenini pazarlaması durumudur. kadının kendi kendini aşağılaması olarak da görürüm bu durumu. zira reklamlarda videomüzik kliplerinde de kadın bedeni sömürüsü olduğundan ikisi aynı payadaya tekabül eder.
  rekoze 29.06.2011 12.32
 7. ilizyona yatkın kızdır. ne demek bu? yani çoğunlukla öyle olduğu sanılan, ama aslında öyle olmayan kızdır. iş yerinde bir yere gelemeyenlerin sanrıları o tarafa çok meylediyor zira. iş yerinde yükselemedikçe, yanılma payları artıyor insanların. biri başarılı olunca, ahlaksız olma olasılığı yüksek ya hep, ondan öyle gelişiyor suizan. çünkü başarı ahlaksızlıktır.

  çok çalışan, çalıştığı bir türlü iş arkadaşlarınca kabul görmeyen, başarıyı iş dışı mevzularda yakaladığı, rasyonel başarıya ulaşamamış arkadaşlarınca, egolarını tatmin etmek için dedikodu malzemesi olunan kızdır. öyle herkese her şeyini veren kızlarla dolu değil memleket. ama her şeyin dedikodusunu anında yazan, başarısız kıskançlarla dolu maalesef.

  e-dit: im-la
  rinoa 29.06.2011 12.34
 8. (bkz: yangında ilk kurtarılacak eşyalar )
  zopa 29.06.2011 12.41
 9. hayatı porno film tadında yaşayan kızdır.
  cartmantr 29.06.2011 12.42
 10. (bkz: yavaş ver de saçın başın dağılmasın)
  brain attack 29.06.2011 12.44

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada işyerinde yükselmek için göt veren kız başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve işyerinde yükselmek için göt veren kız ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. işyerinde yükselmek için göt veren kız başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.