#gündem
#bugün
#dünden
  Array ( [action] => home )

  kadınlarla güzellikleri için evlenmek

  başlık içinde ara araştır tümünü gör
  detaylı başlık içi arama:
  kelime:
  yazar:
  1. güzellikleri sebebiyle kadınlarla evlenmeyin. ..."

   abdullah ibnu amr radıyallahu anhüma anlatıyor: "resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "güzellikleri sebebiyle kadınlarla evlenmeyin. çünkü güzelliklerinin onları (kibir ve gurur sebebiyle) alçaltacağından korkulur. onlarla mal ve mülkleri sebebiyle de evlenmeyin, zira mal ve mülkün onları azdıracağından korkulur. fakat onlarla diyaneti esas alarak evlenin. yemin olsun, burnu kesik, kulağı delik siyahi dindar bir köle (dindar olmayan hür kadınlardan) efdaldir."
   (kütüb-i sitte,6532 )
   hadisle de belirtilmiştir. kadınlar ile güzellikleri için evlenmeyin.
   dayımın karısı vardı.allahı için güzel kadındı. 2 çocuk annesi kadın 30 yaşından sonra iş hayatına girdi.tabi yüzü gözü açıldı.severek evlendikleri dayıma boşanma davası açtı.
   kadınlar çabuk kibirlenen yaratıklardır.
   alparslan 17.07.2013 21.32
  2. karışmamak gerekir.kim ne isterse evlensin.
   mucahidalparslan 18.07.2013 00.13

  sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

  bu sayfada kadınlarla güzellikleri için evlenmek başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kadınlarla güzellikleri için evlenmek ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kadınlarla güzellikleri için evlenmek başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
  kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

  Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.