Array ( [action] => home )

kemal kılıçdaroğlu

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. kendisi dosyacı kemal olarak da bilinir.
  oytunx 22.01.2010 10.48
 2. bence açık ara türkiyedeki aktif en iyi siyasetçi.
  ancak bunu halktan çok daha önce farkeden akp hükümetinin aslı astarı olmayan,''çamur atalım hiç olmazsa izi kalır'' mantelitesiyle yürüttüğü yıldırma politikası yüzünden istenilen yere gelememiştir.
  jessejames 30.01.2010 14.21
 3. deveye diken insana s....n yaranır. atasözünü ne güzel söylemişler dedirtendir.malum kişilerin foyasını ortaya çıkartarak tanıdığımız.kendisi hakkında bir türlü açık bulamayan yandaş medyanın hayatını didik didik dittiği kişidir.
  hassas terazi 30.01.2010 15.03
 4. siyasette tam olarak nerde durduğunu bilmemesine rağmen iyi niyetle uğraşan bir vatandaş bu sadece sayın kılıçtaroğlunun değil
  mensubu olduğu siyasi partinin genel bir sorunu bu ikilem bitsin...
  infilakkkkk 30.01.2010 15.10
 5. (bkz: sakin güç)
  perakedisi 02.02.2010 22.54
 6. abartılı kişilik. mahalif tarafı nedeniyle pek sevilir birileri tarafıdan. ama bu muhaliflik köprüyü geçene kadardır. nitekim baykal'dan iyi bak hakveriyorum en azından çapa sarfediyor.
  saldiray abi 02.02.2010 23.01
 7. seçim döneminde kendi icraatlarını anlatmaktan ziyade bok atmaya yönelik bir seçim süreci yaşamış, yaşatmıştır. chp'den adam olmayacağını göstermiştir. "ben şunu şunu yapmak istiyorum, bunları da böyle böyle yapabilirim" demek varken "onlar bunları bunları yapıyorlar, şurdan kar, burdan rant sağlıyorlar" demekle yetinmiştir. araştırmacı gazeteci zihniyetle siyaset yapılmaz.
  asi_karamelek 02.02.2010 23.20
 8. iğneyi kendisine, çuvaldızı başkalarına da batırmasını bilen chp'li milletvekili. asıl onu anlamayan bazı insanlar * kendileri bir bok olamadıkları için kılıçdaroğluna ve chp'ye bok atmayı nedense çok seviyorlar.

  akp'nin pisliklerini ortaya dökmesi siyasetin gereğidir. kemal kılıçdaroğlu'nun ortaya çıkardığı yolsuzluklar bazı akp'lilerin ve iktidar yalakalarının hoşuna gitmemesi de gayet normaldir. araştırmacı - gazeteci zihniyeti ile siyaset yapılır lakin araştırmadan gerçekleri öğrenemeyeceğiniz için kendisine ve chp'ye bok atmak niyetinde olanlar o bokun önce kendi ellerine yapışacağını unutmamalıdırlar. ayrıca kemal kılıçdaroğlu gibi siyasetçiler melih gökçek ve akp milletvekili mir dengir fırat'ın nasıl yolsuzluklar yaptıklarını belgeleri ile kamuoyu nezdinde açıklamış ve ispatlamıştır. kemal kılıçdaroğlu bu belgeleri kamuoyu ile paylaşarak akp'li milletvekili mir dengir fırat'ın şirketinin tırlarında polis tarafından uyuşturucu madde ele geçirildiğini unutmuş olmalılar.
  soli deo gloria 02.02.2010 23.32
 9. konuştukça beni güldüren kişilik..
  istanbul'dan belediye başkanı adayı olduğu vakit mecburen bir ilçe'de ikamet göstermek zorunda kalmış ve kağıthane'yi seçmiştir..

  muhabir sorar ;
  -sayın kılıçdaroğlu ikametgahınızı hangi ilçede gösterdiniz,öğrenebilir miyiz?
  tabii ki der kılıçdaroğlu '' kağıttepe'' den ..

  (bkz: allah kadir topbaş'a oy veren herkesten razı olsun ...)

  muhsinmucerret 02.02.2010 23.39
 10. fikri ve zikri başka olan adamdır. chp içerisinde sempatik takılıp halka görünmeye çalışır. ama halk kılıçdaroğlu'nun ne olduğunu ayıkmıştır. ayıkacaktır.
  kaaneqe723 02.02.2010 23.45

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada kemal kılıçdaroğlu başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kemal kılıçdaroğlu ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kemal kılıçdaroğlu başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.