Array ( [action] => home )

kestaneyi çizdirmek

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. delikanlının en kutsal organı olan götünü koruyamamasıdır.işlerin tahmin ettiğiniz şekilde gitmemesi,olumsuz sonuçlanması üzerine düşeceğiniz durumu ifade eder.
    luckyluke 06.08.2011 17.03

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada kestaneyi çizdirmek başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kestaneyi çizdirmek ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kestaneyi çizdirmek başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · Startatil.com ·blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.