Array ( [action] => home )

kezban kime denir

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. tez konusudur.

  incelenmesi gerekendir.

  buna
  drunkpilgrim 20.09.2012 18.20
 2. (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)

  kimseye cevap niteliğinde değildir. kezban dediğimiz insanlarla evlenip çocuklar yapıyoruz. beynini siktiklerimin bazıları üzerlerine alınıyorsa kendi sorunları. anlamayacak kadar mal olmaları analarının da sorunu değil tabi.cevap niteliği taşımayan entrylerin keyfe keder silinmesi gereksiz.
  hayyam 20.09.2012 18.38 ~ 18.38
 3. okunmalı.
  (bkz: bir globan sorun olan kezbanlık)
  medicine 20.09.2012 19.14

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada kezban kime denir başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kezban kime denir ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kezban kime denir başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.