güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

kızını siken baba

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. öncelikle toplum içinde dışlanmayı ve linç edilmeyi hak etmiş babadır. biraz ayrıntıya girecek olursak neden böyle bi ensest ilişkiyi tercih ettiğini sorgulamak gerektiği düşüncesindeyim.
  oh ne ala memleket..
  şöyle ki yaptığın yemeği yemek gibi bir şey değil yaptığın çocuğu şeetmek..
  one two trio 25.06.2011 01.26
 2. hayırlı babadır vesselam. iyi olmuş, kimisi sikilir işte. ya ne olacağıydı?
  shut the fuck up 25.06.2011 02.23
 3. bahçesindeki ağacın meyvesini kimseye yedirmeyen kendi yiyen babadır.
  hamakfetisisti 25.06.2011 02.28
 4. buradan babalar gününü kutladığım kutsal kişilik. of duygulandım yine ya.
  le poisson 17.06.2012 13.45
 5. (bkz: sallandıracaksın iki tanesini taksim meydanında)
  ozgyankee 17.06.2012 17.56

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada kızını siken baba başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kızını siken baba ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kızını siken baba başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.